Apsaugines žaliuzės – Susukamos langinės

Kaina: nuo36.20 EUR/m*

SKAIČIUOTI KAINĄ

Pastaba: Pagal plotį, priklausomai nuo pasirinkto mechanizmo ir medžiagos.

Apsauginės žaliuzės – langinės: ilgapirščiams reikia daugiau laiko žaliuzėms išlaužti, nei paprastai, o tai atkreipia aplinkinių dėmesį ir gali apsaugoti namus nuo įsilaužimo. Jos sutaupo iki keturiasdešimt procentų šilumos bei sumažina triukšmą. Šios žaliuzės gaminamos tik iš aukštos kokybės aliuminio profilio, užpildyto poliuretanu. Apsauginės žaliuzės tinka ne tik langams uždengti, bet ir durims, garažo vartams. Jeigu norite gauti daugiau informacijos apie apsaugines žaliuzes - langines bei jų teikiamą naudą, susisiekite su mumis. Mielai atsakysime į Jums rūpimus klausimus. Jeigu norite gauti daugiau informacijos apie apsaugines žaliuzes - langines bei jų teikiamą naudą, susisiekite su mumis. Mielai atsakysime į Jums rūpimus klausimus.
 • apsaugo patalpą nuo tiesioginių saulės spindulių bei patalpų perkaitimo vasarą;
 • sumažina triukšmą, patenkantį į patalpas, bei taupo šilumos energiją;
 • apsaugo nuo ekstremalių oro sąlygų – stipraus lietaus, vėjo, pūgos;
 • tinka langams, durims, garažo vartams;
 • montuojamos ant lango rėmo, nišoje, ant nišos (prie sienos);
 • valdomos virvele, rankenėle arba varikliu;
 • gaminamos tik iš kokybiškų ir ilgaamžių medžiagų (aliuminio).
Nuleistosapsauginės žaliuzės – langinėsužsidaro aklinai, todėl neįmanoma stebėti kas vyksta patalpos viduje. Apsaugai nuo ilgapirščių montuojamas papildomas blokavimo mechanizmas, neleidžiantis žaliuzių jėga pakelti aukštyn. Apsauginės žaliuzės valdomos dviem būdais: rankiniu arba automatiniu. Rankiniam valdymui naudojama virvelė, reduktorius arba spyruoklinis mechanizmas. Automatinis valdymas galimas su užraktu, jungikliu arba nuotoliniu pulteliu.
Visada esame pasiruošę suteikti daugiau informacijos apie apsaugines žaliuzes - langines. Teikiame nemokamas konsultacijas telefonu ir el.paštu.


tech1
Gaminio komplektacija

Šarvo profilis ir dėžė, į kurią susisuka šarvas; vamzdis dėžėje – ant jos susisuka šarvas; kreipiančiosios šonuose skirtos tam, kad slinktų šarvas; valdymo mechanizmas, kuris reikalingas tam, kad šarvas galėtų nusileisti arba pakilti. Svarbus aspektas, kad visi profiliai yra specialiai užpildyti pliuretano puta

tech1
Gamintojas

UAB „Žaliuzių pasaulis“

tech1
Garantija

Žaliuzėms skiriama 24 mėn. garantija, o automatikai - 5 metai.

 

 

 

Valdymo principas

Apsauginės žaliuzės gali būti valdomos 4 būdais:
• Elektrinis. Tam reikalinga speciali elektrinė pavara (variklis). Ji naudojama žaliuzių automatiniam pakėlimui, kuris atliekamas klavišinio raktinio jungiklio arba nuotolinio pultelio dėka. Pasirinkus tokį valdymo būdą, bus galima apsaugines žaliuzes apjungti į grupes bei centralizuotai valdyti kelias arba net keliasdešimt vienu metu.
• Mechaninis, kurį sudaro mechaninė pavara. Veikimas - sukdami rankenėlę galėsite žaliuzės šarvą susukti į dėžę arba jas užfiksuoti norimame aukštyje.
• Rankinis. Mechanizme yra įmontuojama speciali rankinė pavara. Kai Jūs traukiate virvutę, žaliuzės šarvas yra susukamas į dėžę.
• Spyruoklinis mechanizmas. Jis naudojamas tam, kad sukeltų šarvą. Nuleidus šarvą, t.y. uždarius žaliuzę pastarasis rakto pagalba yra užrakinamas. Apatiniame šarvo profilyje bus įmontuota tam skirta spyna.

Tvirtinimo būdas

Šias žaliuzes galėsite montuoti pasirinktoje vietoje:Nišoje arba ant jos,Prie lango rėmo,Sienoje.

Profilių charakteristikos

39 mm, 45 mm, 52 mm, 77 mm aliuminio profiliai ir 41 mm aliumininis ekstrudinis (lietas) profilis.

Dėžės matmenys

137 mm, 150 mm, 165 mm, 180 mm, 205 mm, 250 mm.

Kreipiačiosios matmenys

53 mm, 79 mm.

Svoris

3,04 - 6,14 kg/m2

Susisiekti

Susisiekite
Su mumis

like

Mes disbame visoje lietuvoje!

roletai24 8 600 00 400 info@roletai24.it

Sekite mus

 • Nemokamas specialisto iškvietimas

  Užpildykite formą ir mūsų meistrai Jums patogiu laiku atvažiuos į Jūsų namus ar biurą ir priims užsakymą.

  Vidaus žaliuzėsIšorinės žaliuzėsRoletaiRomanetėsMarkizėsTinkleliai nuo vabzdžių
  Pastabos *
  X
  Nemokamas specialisto iškvietimas