Foto roletai

Kaina: nuo34.75 EUR/m*

SKAIČIUOTI KAINĄ

Pastaba: Pagal plotį, priklausomai nuo pasirinkto mechanizmo ir medžiagos.

Jei pabodo nuobodi atmosfera namuose, galime pasiūlyti puikų sprendimą interjero atnaujinimui – foto roletus. Ant jų gali atsidurti Jums labiausiai patinkanti nuotrauka. Ant specialiai tam skirto audinio cheminiu būdu perkelsime Jūsų norimą paveikslėlį bet kuriam roletų tipui. Turime platų nuotraukų asortimentą, tačiau išskirtinius roletus galite susikurti ir patys, panaudoję savo mylimiausią nuotrauką. Susidomėjote foto roletais? Tuomet esame pasirengę atsakyti į iškilusius klausimus bei suteikti rūpimą informaciją. Visada laukiame Jūsų užklausų. Foto roletai  atlieka įprastas roletams funkcijas: apsaugo patalpas nuo tiesioginių saulės spindulių, nepageidaujamų bei įkyrių aplinkinių žvilgsnių, tačiau tai gali būti puiki marketingo priemonė Jūsų biurui, panaudojant ant foto roletų atspaustą Jūsų įmonės logotipą ar kitą svarbią informaciją. Foto roletai gali būti naudojami ir individualiuose namuose, pakeičiant senas užuolaidas ar žaliuzes į smagius, žaismingus ar romantiškus ir niekieno dar nematytus langų roletus. 
 • Šis langų dengimo būdas atlieka ne tik apsauginę, bet ir estetinę funkciją. Sūlome platų audinių temų, spalvų asortimentą. Taip pat galite naudoti ir savo pačių turimą didelės raiškos nuotrauką.
 • Ant foto roletų galima perkelti bet kokį atvaizdą ar atspalvį. Foto roletams gali būti naudojami bet kurio tipo roletai.
 • Nors šie roletai gaminami cheminiu būdu, tačiau gamyboje naudojama bekvapė spauda, pasižyminti labai tiksliomis ir ryškiomis spalvomis. Tad galite nebijoti foto roletus naudoti ir vaikų kambaryje.
 • Foto roletai padės sukurti savitą ir jaukų patalpų interjerą.
 
Foto roletais savo kambaryje ar biure galite sukurti atogrąžų ar kalnų atmosferą, visuomet matyti mėgiamus personažus ar tiesiog savo sugalvotą spalvų derinį. Nebijokite į savo namus įsileisti naujovių, ryškesnių spalvų bei netikėtų interjero sprendimų.
 
Mielai atsakysime į iškilusius klausimus ir suteiksime nemokamus patarimus apie foto roletus. Susisiekite su mumis.


tech1
Gaminio komplektacija

Foto roletus sudaro aliuminis vamzdis, dengiamoji kasetė arba laikiklis, iš plastiko pagaminti šoniniai dangteliai arba metalinis valdymo mechanizmas, speciali foto medžiaga su Jūsų pasirinkta nuotrauka, apatinis profilis ir šoninis bėgelis.

tech1
Valdymo būdas

Roletų aukščio reguliavimas grandinėle. Traukiant grandinėlę, roletų audinys užfiksuojamas bet kurioje pozicijoje.

tech1
Montavimas

Šio tipo roletai galės būti pritvirtinti prie lubų ar lango rėmo arba virš lango esančios sienos.

tech1
Vamzdžio skersmuo

19,25 mm arba 32 mm

tech1
Maksimalus roletų plotis

Pagal pasirinktą tipą*

tech1
Maksimalus roletų aukštis

Pagal pasirinktą tipą*
* priklausomai nuo audinio, kurį pasirinksite

tech1
Gamintojas

UAB „Žaliuzių pasaulis“

tech1
Garantija

24 mėn.

Susisiekti

Susisiekite
Su mumis

like

Mes disbame visoje lietuvoje!

roletai24 8 600 00 400 info@roletai24.it

Sekite mus

 • Nemokamas specialisto iškvietimas

  Užpildykite formą ir mūsų meistrai Jums patogiu laiku atvažiuos į Jūsų namus ar biurą ir priims užsakymą.

  Vidaus žaliuzėsIšorinės žaliuzėsRoletaiRomanetėsMarkizėsTinkleliai nuo vabzdžių
  Pastabos *
  X
  Nemokamas specialisto iškvietimas