Plisuotos žaliuzės

Kaina: nuo15.00 EUR/m*

SKAIČIUOTI KAINĄ

Pastaba: Pagal plotį, priklausomai nuo pasirinkto mechanizmo ir medžiagos.

Plisuotos žaliuzės nėra dažnas langų dengimo būdas lietuvių namuose. Jos patalpoms suteikia elegancijos ir sukuria tam tikrą unikalų stilių. Šis langų dengimo būdas yra modernus, tačiau kartu ir paprastas. Susidomėjote plisuotomis žaliuzėmis? Tuomet ilgai nelaukę susisiekite su mumis jau dabar telefonu ar el.paštu ir mes pasistengsime atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.
Žaliuzės pasižymi savo universalumu. Jas lengva prižiūrėti, todėl tinka tiek biurams, tiek individualiam būstui. Plisuotos žaliuzės yra patvarios, puikiai sulaiko nepageidaujamą šviesos perteklių ir išsaugo Jūsų privatumą. Jos turi subtilias, tačiau stilingas žaliuzėms būdingas linijas ir nestandartinį suprojektavimą. Gaminamos iš patvarių ir tik aukščiausios kokybės medžiagų.
 
 • Gali būti naudojamos įvairaus pločio ir formos langams.
 • Puiki apsauga nuo saulės spindulių.
 • Tvarkingai priglunda prie lango.
 • Sutrauktos jos užima labai mažai vietos.
 • Paprasta ir lengva priežiūra.
 • Platus audinių bei spalvų pasirinkimas.
 • Išskirtinis dizainas.
 
Plisuotos žaliuzės – tai puikus langų dengimo būdas, norintiems sukurti jaukią ir stilingą aplinką. Šioms žaliuzėms naudojamos medžiagos yra labai patvarios, todėl yra garantuojamas jų ilgaamžiškumas. Kadangi galime pasiūlyti didelį audinių asortimentą, plisuotos žaliuzės gali būti pritaikomos įvairaus stiliaus patalpoms.
 
Jei domina plisuotos žaliuzės ar kuris kitas langų dengimo būdas, kreipkitės į mus, mielai suteiksime nemokamą konsultaciją, kaip patogiausia ir ekonomiškiausia uždengti Jūsų patalpų langus.


tech1
Gaminio komplektacija

Plisuota medžiaga, apatinis bei viršutinis profilis ir valdymo įrenginys, kuris gali būti skirtas valdyti rankiniu būdu.

tech1
Valdymo būdas

Plisuotas žaliuzes galėsite valdyti rankenėle. Ja žaliuzes pakelsite arba priešingai – nuleisite į pageidaujamą aukštį ir užfiksuosite.

tech1
Montavimas

Plisuotos žaliuzės gali būti montuojamos prie lango ar durų rėmo.

tech1
Gamintojas

UAB „Žaliuzių pasaulis“

tech1
Garantija

24 mėn.

 

Valdymo principas

Šios žaliuzės yra valdomos rankiniu būdu. Dėl itin patogaus valdymo, žaliuzių audinys išliks švarus ir nepažeistas. Visada galėsite plisuotų žaliuzių audinį sustabdyti norimame aukštyje. Net ir atidarius langą, plisuotos žaliuzės išliks puikiai prigludusios prie stiklo.

Klostės plotis

apie 1,5 cm

Susisiekti

Susisiekite
Su mumis

like

Mes disbame visoje lietuvoje!

roletai24 8 600 00 400 info@roletai24.it

Sekite mus

 • Nemokamas specialisto iškvietimas

  Užpildykite formą ir mūsų meistrai Jums patogiu laiku atvažiuos į Jūsų namus ar biurą ir priims užsakymą.

  Vidaus žaliuzėsIšorinės žaliuzėsRoletaiRomanetėsMarkizėsTinkleliai nuo vabzdžių
  Pastabos *
  X
  Nemokamas specialisto iškvietimas