Roletai nuo saulės ir karščio

Kaina: nuo 43.44 EUR/m*

SKAIČIUOTI KAINĄ

Pastaba: Pagal plotį, priklausomai nuo pasirinkto mechanizmo ir medžiagos.

Tiems, kuriems įgriso įkyrūs saulės spinduliai, yra inžinierių sukurtas produktas - roletai nuo saulės ir karščio. Tai – pats efektyviausias būdas apsisaugoti nuo saulės. Šių roletų audinys gali atspindėti daugiau nei 99% saulės spindulių, patenkančių į patalpas. Teikiame nemokamas konsultacijas apie mūsų parduodamus produktus ir jų atliekamas funkcijas. Paskambinkite telefonu ar parašykite mums el. laišką ir atsakysime į Jums rūpimus klausimus. Roletai nuo saulės ir karščio yra efektyvi apsaugos priemonė ne tik vasarą. Jie atlieka tas pačias roletų funkcijas kaip ir kito tipo roletai, tik turi daug stipresnę apsaugą nuo saulės spindulių. Žinoma, labai efektyvu šiuo roletus įsirengti pietų pusėje esančiuose apartamentuose ar biuruose. 
 • Taigi roletai nuo saulės ir karščio labai efektyviai apsaugo nuo saulės spindulių, kurie nemaloniai dirgina akis ar trukdo dirbti.
 • Saugo patalpas nuo infraraudonųjų saulės spindulių.
 • Kad galėtumėte tinkamai ilsėtis ar dirbti, roletai nuo saulės ir karščio praleidžia tik minimalų saulės spindulių kiekį, kuris reikalingas patalpoms ir kokybiškam Jūsų gyvenimui.
 • Patalpų apsauga nuo perkaitimo.
 • Šio tipo roletai neleidžia atsirasti saulės atspindžiams ant televizoriaus ar kompiuterio ekrano, todėl galėsite produktyviai dirbti bei puikiai ilsėtis žiūrėdami televizorių ar žaisdami žaidimus.
 • Jie sumažina patalpų kondicionavimo išlaidas.
 • Šie roletai yra montuojami patalpų viduje.
 
Norėdami efektyviai apsaugoti patalpas nuo saulės spindulių, rinkitės roletus nuo saulės ir karščio. Šių roletų dėka sukursite išskirtinį patalpų interjerą bei jas apsaugosite nuo saulės spindulių.
 
Jei domina roletai nuo saulės ir karščio, susisiekite su mumis ir mielai suteiksime visą reikalingą informaciją.


tech1
Gaminio komplektacija

Roletai, saugantys nuo karščio ir aktyvių saulės spindulių sudaryti iš aliuminio vamzdžio, dengiamosios kasetės arba laikiklio, kurie pagaminti iš aliuminio, plastikinių šoninių dangtelių arba valdymo mechanizmo, aliuminio šoninio bėgelio, apatinio profilio ir medžiagos, kurią galėsite pasirinkti.

tech1
Montavimas

Roletai valdomi grandinėlės pagalba. Norint roletą pakelti arba nuleisti tereiks patraukti grandinėlę. Atleidus jie sustos pasirinktame aukštyje.

tech1
Vamzdžio skersmuo

19,25 mm arba 32 mm

tech1
Maksimalus roletų plotis

Pagal pasirinktą tipą*

tech1
Maksimalus roletų aukštis

Pagal pasirinktą tipą*
* priklausomai nuo audinio, kurį pasirinksite

tech1
Gamintojas

UAB „Žaliuzių pasaulis“

tech1
Garantija

24 mėn.

 

 

 

Susisiekti

Susisiekite
Su mumis

like

Mes disbame visoje lietuvoje!

roletai24 8 600 00 400 info@roletai24.it

Sekite mus

 • Nemokamas specialisto iškvietimas

  Užpildykite formą ir mūsų meistrai Jums patogiu laiku atvažiuos į Jūsų namus ar biurą ir priims užsakymą.

  Vidaus žaliuzėsIšorinės žaliuzėsRoletaiRomanetėsMarkizėsTinkleliai nuo vabzdžių
  Pastabos *
  X
  Nemokamas specialisto iškvietimas