Tinkleliai-roletai

Kaina: nuo 63.72 EUR/m*

SKAIČIUOTI KAINĄ

Pastaba: Pagal plotį, priklausomai nuo pasirinkto mechanizmo ir medžiagos.

Tinkleliai roletai plačiai naudojami pasaulyje. Jie yra šiuolaikiško dizaino ir gali būti montuojami ant lango ar durų. Ši priemonė efektingai apsaugo Jūsų būstą nuo vabzdžių, kas ypač aktualu nuo pat ankstyvo pavasario iki vėlaus rudens. Neleiskite, kad šį šiltąjį metų sezoną Jūsų šeima ir Jūs pats kentėtumėte nuo nemalonių vabzdžių įkandimų. Susiekite su mumis Jums patogiu būdu ir mielai atsakysite į Jums rūpimus klausimus apie tinklelius roletus bei kitas parduodamas prekes bei pasiūlysime geriausią prekės kainą
Šis puikus inžinierių suprojektuotas sprendimas, pagaliau apsaugos Jūsų namus nuo vabzdžių.
 • Tai puikus būdas apsaugoti namus ir nebijoti, kad įskris koks vabzdys.
 • Tinkleliai roletai patogiai susisuka į kompaktišką kasetę, kuri montuojama išorinėje lango pusėje. Atrodo stilingai ir neužkliūna už akių.
 • Ši sistema leidžia greitai ir be jokių rūpesčių atidaryti arba uždaryti tinklelį bet kuriuo metu. Dar vienas šio prietaiso privalumas - jo nereikia nuimti ne sezono metu, nes kasetės ertmė visiškai apsaugo tinklą nuo aplinkos poveikio.
 • Tinkleliai roletai suteikia galimybę laikyti atviras duris ir langus. Oras Jūsų namuose išliks gaivus, į kambarį nepriskris nepageidaujamų vabzdžių.
 • Galite rinktis tinklelio spalvą iš baltos ir rudos.
Taigi šis sprendimas gali būti naudojamas ant langų ar durų, nebijant, kad įskris nepageidaujamas vabzdys. Dėl šios priežasties Jūsų gyvenamose patalpose oras visada išliks gaivus, visą laiką vėdinamas. Tai – didelis privalumas šiltuoju metų laiku.
Pasinaudokite šia galimybe jau dabar, įsigydami kokybišką priemonę, apsaugančią Jūsų namus nuo vabzdžių. Susisiekite su mumis ir suteiksime daugiau informacijos.


tech1
Gaminio komplektacija

Pagrindinė sudedamoji dalis – iš aliuminio pagaminti profiliai, spyruoklė, taip pat stabdymui skirtas mechanizmas ir specialus tinklelis.

tech1
Montavimas

Tinklelį-roletą galėsite tvirtinti daugelyje vietų. Tam tinka langų rėmai arba sienos. Taip pat jis gali būti sumontuotas tiek langų, tiek durų išorėje.

tech1
Gamintojas

UAB „Žaliuzių pasaulis“

tech1
Garantija

24 mėn.

 

 

 

Plotis

Nuo 0,45 m iki 2,00 m

Aukštis

Nuo 0,50 m iki 2,4 m

Susisiekti

Susisiekite
Su mumis

like

Mes disbame visoje lietuvoje!

roletai24 8 600 00 400 info@roletai24.it

Sekite mus

 • Nemokamas specialisto iškvietimas

  Užpildykite formą ir mūsų meistrai Jums patogiu laiku atvažiuos į Jūsų namus ar biurą ir priims užsakymą.

  Vidaus žaliuzėsIšorinės žaliuzėsRoletaiRomanetėsMarkizėsTinkleliai nuo vabzdžių
  Pastabos *
  X
  Nemokamas specialisto iškvietimas