Užuolaidos

SKAIČIUOTI KAINĄ

Pastaba: Pagal plotį, priklausomai nuo pasirinkto mechanizmo ir medžiagos.

Tikriausiai labai sunku įsivaizduoti butą ar namą, kurio langų nedengtų užuolaidos. Jos yra ne tik puikus interjero akcentas, taip pat gerai apsaugo nuo nemalonių saulės spindulių, gali sulaikyti šiek tiek vėjo bei šalčio. Jeigu norite, kad Jūsų namuose vyrautų jaukumas ir harmonija, planuojate įsigyti naujas užuolaidas savo būstui, maloniai kviečiame susisiekti ir mes mielai atsakysime į visus klausimus. Konsultacijas teikiame nemokamai.
Užuolaidos gali būti dieninės bei naktinės. Pirmosios yra lengvesnės, šviesesnės, dažniausiai baltų atspalvių ir naudojamas dienos metu. Atėjus tamsiam paros metui, galite užtraukti naktines užuolaidas. Siūlome platų audinių pasirinkimą. Užuolaidas galite rinktis ir derinti pagal interjero stilių, vyraujančias spalvas ar baldų dizainą.
 • Užuolaidos gali būti tiek trumpos, tiek ilgos, siekiančios ant ten gulinčios ant grindų.
 • Dieninių užuolaidų pasirinkimas galimas iš lengvų bei skaidrių audinių.
 • Siūlome įsigyti originalias tamsesnių spalvų ir tankesnių audinių naktines užuolaidas. Jos puikiai saugos nuo įkyrių rytinių saulės spindulių, sumažins iš lauko sklindantį triukšmą.
 • Visos užuolaidos gali atlikti ne tik apsaugos funkciją, bet taip pat būti puiki lango puošmena.
 • Įmantriai pakabintos užuolaidos atrodo stilingai ir moderniai. Nebijokite eksperimentuoti.
 
Tam, kad namai ar kitos įrengiamos patalpos tampų jaukios ir šiltos, dažnai pakanka ant langų pakabinti užuolaidas. Tai - labai svarbi interjero detalė, padedanti sukurti išskirtinį patalpų interjerą.
 
Visuomet esame pasirengę atsakyti į Jums rūpimus klausimus ir padėti išsirinkti tinkamą užuolaidų audinį. Laukiame Jūsų užklausimų el. paštu bei telefonu jau dabar.


Susisiekti

Susisiekite
Su mumis

like

Mes disbame visoje lietuvoje!

roletai24 8 600 00 400 info@roletai24.it

Sekite mus

 • Nemokamas specialisto iškvietimas

  Užpildykite formą ir mūsų meistrai Jums patogiu laiku atvažiuos į Jūsų namus ar biurą ir priims užsakymą.

  Vidaus žaliuzėsIšorinės žaliuzėsRoletaiRomanetėsMarkizėsTinkleliai nuo vabzdžių
  Pastabos *
  X
  Nemokamas specialisto iškvietimas